Dnes sme so šiestakmi vymenili telocvičňu za čerstvý vzduch a stálo to za to! Naša 3. hodina telesnej a športovej výchovy sa niesla v znamení pohybu, prírody a skvelej nálady.
Vybrali sme sa na turistiku do Hlbokého, pričom našu trasu lemovala nádherná rozkvitnutá čerešňová alej. Krásne slnečné počasie nám hralo do karát a dodalo celej akcii tú pravú jarnú energiu.
Čo všetko sme zažili?
Poriadny šliapací tréning – rozhýbali sme kosti a urobili niečo pre svoje zdravie.
Čistú prírodu – čerešňová alej bola dokonalou kulisou na fotky aj oddych.
Streľbu zo vzduchovky – na chvíľu sme sa premenili na biatlonistov a preverili sme si pevnú ruku a ostrý zrak. Niektoré zásahy boli naozaj ukážkové!
Pochvala pre všetkých šiestakov! Zvládli to s úsmevom, disciplínou a športovým duchom. Už teraz sa tešíme na ďalšie podobné hodiny na vzduchu.